Забрус з золотарника

Забрус з золотарника


75 грн 460 мл
460 мл Немає в наявності
- +

Забрус - це верхня частина воскової чарунки разом з медом, яка   залишається від зрізування кришечок запечатаних стільників. Запечатуючи стільник, бджоли використовують секрет воскових та слинних залоз, прополіс, квітковий пилок. 
 Вчені дослідили, що в меді забрусу ферменту лізоциму, який має антибактеріальну дію, в 4 рази більше, ніж у звичайному меді і в 2 рази більше, ніж у стільниковому. Забрус є природним антибіотиком і використовується для профілактики сезонних епідемій грипу. Він впливає на імунітет, мобілізує захисні сили організму, має високу антимікробну дію, перешкоджає розвитку гнильних процесів, сприяє загибелі вірусів і мікробів,  не викликає звикання збудника хвороби до себе й цим відрізняється від медикаментів. 
При жуванні забрусу активізується вироблення слини, тобто очищаються слинні залози, зміцнюються ясна, механічно очищаються зуби від нальоту й зубного каменю, ефірні масла, що виділяються при жуванні, благотворно впливають на гайморові пазухи, поліпшується нюх і полегшується подих. 
 Лікування і просте, і смачне, і не має побічних ефектів: 1-2 чайних ложки забрусу жувати 15 хвилин щогодини протягом 4-6 годин, а потім по 3-4 рази на день. 
Будьте здорові!

Написати відгук
Відгуки про товар (0)
Написати відгук


Написати відгук
Дякуємо за ваш відгук!
Він буде опублікований після перевірки адміністратором.